Рік "Океану Ельзи" на FILM.UA

Рік "Океану Ельзи" на FILM.UA

10 січня 2015

Значну частину 2014-го та майже половину свого 2015-го ми вирішили присвятити роботі над унікальним відео, яке нам вдалось зняти під час стадіонних концертів групи «Океан Ельзи» влітку 2014-го.

Великий стадіонний тур, який прокотився по шести містах України, стане основою першого документального фільму про групу «O.E.Bakstage». Але спершу ми презентуємо свою кіноверсію легендарного виступу О.Е на НСК «Олімпійський».

«З великою часткою ймовірності можна стверджувати, що в історію становлення нації та Української державності в ХХI столітті дивне словосполучення «Океан Ельзи»  буде вписано, якщо не золотими, то досить великими буквами», -  впевнений режисер документальної стрічки про О.Е Сергій Буковський.

Основою нашого фільму, який можна буде побачити вже восени, стане емоційне відео з виступів та репетицій «Океан Ельзи», записи бекстедйжу, саундчеків та інших цікавих моментів, які приховані від очей шанувальників, але саме з яких і складається зазвичай тур. Також до фільму увійдуть  унікальні архіви, зібрані групою за два десятиліття її існування, інтерв'ю з музикантами та їх друзями та ще безліч цікавих моментів.

Героями своєї картини ми вирішили зробити не лише Святослава Вакарчука і музикантів групи,  а й усіх шанувальники творчості «Океан Ельзи», серед яких люди різного віку, національностей і соціального статку.

Але все це згодом. Розпочати свою кіноісторію під назвою «Океан Ельзи» ми хочемо з монтажу кінотеатральної версії  грандіозного концерту, що відбувся 21 червеня 2014 року на НСК «Олімпійський».

Спеціально для цих  концертних зйомок до Києва було запрошено знаменитого британського оператора-постановника Енді Хорнера. Ми задіяли у процесі найсучасніші технології операторської зйомки та звукозапису і можемо вас запевнити – результат буде приголомшливим!