ОЕ.20 LIVE IN KYIV

КОНЦЕРТ, ЩО СТАВ ЛЕГЕНДОЮ

21 червня 2014 року на НСК «Олімпійський» відбувся заключний концерт гурту «Океан Ельзи» в рамках ювілейного туру «Океан Ельзи – 20 років разом!»

Цей виступ зібрав понад  75 тисяч шанувальників з усього світу і став офіційно зареєстрованим концертним рекордом України.

Компанія FILM.UA вирішила зафіксувати цю, безумовно, історичну подію і вже 26 лютого готова презентувати кінотеатральну версію легендарного виступу.

Для того, щоб показати, як змінювався «Олімпійський», як будувалася сцена,  встановлювалася техніка, як в день концерту чаша наповнювалася десятками тисяч глядачів, а згодом - величезний стадіон знову повернувся до звичайного життя, ми використали найсучасніші технології відео та звукозапису.

Зйомками концерту займалась команда відомого оператора-постановника з Великобританії Енді Хорнера. Була задіяна найпотужніша в Україні ПТС та 17 камер, які було встановлено по всьому стадіону.

Але найголовніше для концерту-кіноверсії це, звісно, достовірно відтворений звук. Під час зйомок використовувалася унікальна система запису, яка дозволила створити для глядача в кінотеатрі повноцінний ефект присутності на стадіоні та надала йому можливість не тільки почути улюблені пісні, але й знову відчути себе частиною того, що відбувається. 

Відчуй, побач та почуй усе, що відбулося.

Дивіться «ОЕ.20 LIVE IN KYIV» в усіх кінотеатрах країни з 26 лютого