OE.20 LIVE IN KYIV показали журналістам

OE.20 LIVE IN KYIV показали журналістам

24 лютого 2015

Після показу музикант поспілкувався з журналістами та розповів їм про своє ставлення до концерту.

Святослав Вакарчук:

«Я перший раз побачив «Океан Ельзи» збоку. Чесно кажучи, мені сподобалось. Трохи голова боліла, бо трохи голосно було. Я не знаю чи болить у вас голова на концерті, видно ми звикли більше на сцені стояти, ніж перед нею».

«…В нас ніколи не вдавалося нормально записати концерт. Завжди виходило щось не те. Є декілька концертів, які ми зняли, їх показували на наших телеканалах, але телебачення — це трішки менш вибагливий формат, ніж кіно. Ти подивився його між рекламою поки їси і воно, ніби, нормально, а коли ти свідомо приходиш дивитися продукт у кінотеатр, все має бути, якщо не бездоганно, то по-максимуму зроблено по якості. Раніше нас воно просто не влаштовувало.

«Чи задоволений я OE.20 LIVE IN KYIV до кінця? Мабуть ні. Чи я задоволений і готовий показати це людям? Так, мені, здається, є чим пишатися».

 «Це було досить непросто насправді, тому що в OE.20 LIVE IN KYIV багато  речей звучить краще, ніж було насправді, ми не будемо цього приховувати, багато чого було потрібно вилизувати. Але ніхто нічого не переспівував, ніхто нічого не перегравав, бо це неможливо технічно, але звук ми вилизували, як могли. Це була довга робота».

До кіноверсії концерту увійшли кадри з групою в обох складах – нинішньому та історичному. Як зізнався сам музикант, для нього це дві різні групи, але обидві однаково дорогі.

«Раз вже нас люблять за відвертість, я вам і скажу відверто, бо це – важливо. У цьому концерті ви бачите два різні гурти. Я можу сказати, що я дуже радий, що у моєму житті є ця група, яка стоїть поруч зі мною, але я також сумую за іншою», - додав Вакарчук, маючи на увазі перший склад ОЕ.

Нагадуємо, побачити  OE.20 LIVE IN KYIV  у кінотеатрах буде можна вже з 26 лютого.  Як і пообіцяв Святослав Вакарчук, частину коштів від показів буде переказано на благодійність.

Отримати свої фото з показу всі бажаючі можуть завантаживши архів за посиланням.