Першими кіноверсію легендарного концерту «Океан Ельзи» на НСК «Олімпійський» побачили фани

Першими кіноверсію легендарного концерту «Океан Ельзи» на НСК «Олімпійський» побачили фани

14 лютого 2015

Показ відбувся в кінотеатрі «Правда» на кіностудії FILM.UA.

Щасливчиків, які першими побачили довгоочікувану кіноверсію і перший в історії України концерт на екрані кінотеатрів, відбирали за допомогою соцмереж проекту.

Усього потрапити на показ змогли близько 120 фанів. Деякі з них зізнаються: в кіно збиралися, як на свято, і, судячи з відгуків у соцмережах, байдужих після показу не залишилося.

Інна Москаленко:

  «Скільки не уявляй, який він - перший в Україні кіноконцерт - нічого не вийде, тому що результат приголомшує! Довго сиділа заворожена масштабами і реальністю: я ніби знову була там, але бачила все набагато глобальніше! Видно сонячний настрій кожного музиканта, кожну неповторну емоцію глядача (причому неважливо, чи то загальна картинка фан-зони чи окрема людина), в результаті - неймовірний спалах взаємної енергії та щастя! Не передати! Я думала, що таке можливо пережити лише раз і тільки безпосередньо на стадіоні. Хотілося співати, а з іншого боку - коли були моменти співу публіки - хотілося розтанути, мовчати і просто поринати в хоровий спів, настільки зачаровує синтез музики та картинки перед очима!»

 Ірина Вавшко:

  «Під час перегляду першої частини фільму, з одного боку вдалося згадати себе тоді, 21 червня, у фан-зоні, з відтоптаними ногами, зірваним голосом, розтріпаним волоссям, сміхом і сльозами…це неможливо забути. З іншого – побачила той самий концерт абсолютно іншими очима. Великий екран та 17 камер дали змогу зблизька спостерігати за важливим – емоціями та сценічною поведінкою самих учасників «ОЕ». Неймовірно побачити так близько ці щирі посмішки, абсолютний відрив, шалені танці, повну віддачу та колосальну енергетику, яка вирувала не лише у фан-зонах та на трибунах, але в першу чергу на сцені. 3,5 години і 32 пісні...який же то був кайф!!! Крім того, чудовий звук».

 Фото: olizitch