Оголошено трек-ліст концерту

Оголошено трек-ліст концерту

22 січня 2015

У 2015 у групи запланована пауза в концертній діяльності на території України, почути улюблені пісні можна буде лише на сольних виступах Святослава Вакарчука "Вночі" та на концертах ОЕ за кордоном. Пережити неймовірні емоції і драйв живого виступу "Океан Ельзи" найближчим часом українські шанувальники групи зможуть під час перегляду нашого концерту-кіноверсії.

Концерт-кіноверсія легендарного виступу «Океан Ельзи» на НСК «Олімпійський» OE.20 LIVE IN KYIV, що вийде в прокат у кінотеатрах України 26 лютого 2015 - єдина можливість побачити і почути улюблені пісні ОЕ в цьому році.

Як повідомляє FILM.UA, всього в кіноверсію концерту OE.20 LIVE IN KYIV увійшло 20 композицій. Команда ОЕ особисто взяла участь у виборі пісень, які стали основою для кіноверсії ювілейного концерту. Серед них: «Вставай», «Більше для нас», «Відчуваю», «Модель», «КаваЧай», «Друг», «Без бою», «На небі», «На лінії вогню», яку музиканти присвятили всім героям України, й інші улюблені композиції групи.

Не пропустіть єдиний шанс побачити грандіозний концерт «Океан Ельзи» на великому екрані - дивіться у кінотеатрах України з 26 лютого концерт, що став легендою - OE.20 LIVE IN KYIV.