Стоп! Знято!

Стоп! Знято!

11 січня 2015

Днями ОЕ та FILM.UA підняли перший келих шампанського на честь закінчення знімального періоду першого музичного фільму «ОЕ.Bakstage», а також кінотеатральної версії концерту «ОЕ.20 LIVE IN KYIV».

Доля розпорядилася так, що двадцятиріччя «Океан Ельзи»  співпало з дуже складним для країни моментом. І саме їм, Святославу Вакарчуку і його колегам-музикантам, судилося в якусь мить стати символом єднання нації. Події останнього року пройшли пунктиром крізь сюжет фільму, як і розповіді наших сучасників і про улюблений музичний гурт, і про власні сподівання, надії, життєві реалії і світобачення ... Героями стрічки «ОЕ.Bakstage» стали всі ми - громадяни країни, яка переживає зараз грандіозні події. Справжню історію. А легендарний концерт, що закривав всеукраїнський тур ОЕ та став символом своєрідного єднання нації став основою першого фільму-концерту в історії українського кінематографу «ОЕ.20 LIVE IN KYIV».

 «У фільмі буде багато музики та пісень, але навряд чи він буде схожий на класичний фільм-концерт. У нас інше завдання. Мені хочеться розгледіти головного виконавця, осягнути секрети ремесла, наблизити його обличчя максимально близько, - розповідає про картину «ОЕ.Bakstage» її режисер Сергій Буковський. - Говорячи про події, що відбуваються в нашій країні, - вони знайдуть своє відображення у фільмі. Так чи інакше, наш фільм - це портрет покоління і часу, в якому нам судилося жити. А часи, як відомо, не вибирають. Як це буде зроблено, глядачі побачать в кінотеатрах. Сподіваюся, ми їх не розчаруємо ».

Показати цей фільм у кінотеатрах ми плануємо восени 2015 року, а от кінотеатральну версію концерту з НСК «Олімпійський» буде презентовано вже наприкінці лютого.